DRAMA SE NASTAVLJA U ISTANBULU: Aktuelni šampion više nema prednost domaćeg terena
ANADOLU Efes i Panatinaikos će u okviru plej-ofa Evrolige odigrati i treći meč.
Foto: EPA-EFE/PETE ANDREOU
Najzanmljivija serija se seli u Istnbul, pomenuti timovi su nam priredili spektakl i još uvek nije kraj.
Izabranici Luke Bankija su napravili brejk, čvrsta i disciplinovana igra im je to omogućila.
Mogao je Efes da slavi i u prvom duelu, međutim, Atinjani su pokazali veliki kvalitet kada je to bilo najpotrebnije.
Šejn Larkin je sa 20 poena i 5 asistencija predvodio svoj tim, pratio ga je Vensan Poarje sa 16 pogodaka i 10 skokova.
Najveće razočarenje je Kendrik Nan, najkorisniji igrač regularnog dela je odigrao daleko ispod očekivanja.
Verujemo da će se Amerikanac večeras probuditi i povesti svoj tim do pobede.
NAŠ TIP: Anadolu Efes - Panatinaikos 2 (kvota 2,05)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
HAOS U UKRAJINI: Zelenski je doneo odluku koja je šokirala mnoge
Rusija se, otkako je počeo rat u Ukrajini, nalazi pod brojnim sankcijama, pa i sportskim, te je za Ruse veliki broj tužnih sportskih vesti stizao u vidu međunarodnih ograničenja. Ali, nastavljaju se i šokantne vesti za brojne ukrajinske sportiste. Razlog? Ne ponašaju se dovoljno "pro-ukrajinski".
27. 12. 2025. u 12:29
POTRES! Sin selektora Albanije u dresu Srbije (FOTO)
SRBIJA je poražena od Albanije u Leskovcu, čime je prvi put od 2014. godine naša selekcija ostala bez Svetskog prvenstva. Ipak, jedna slika koja je nedavno osvanula na internetu izazvala je veliku reakciju.
27. 12. 2025. u 09:45
ZVEZDA NA PRAGU POJAČANjA: Crveno-beli vraćaju srpskog bisera?
Mladi vezista Lazar Jovanović prešao je letos u Štutgart za pet miliona evra, a sada bi mogao da se vrati na "Marakanu".
27. 12. 2025. u 10:46
Komentari (0)