SAUDIJICI ODVODE ROMINOG ''MAĐIONIČARA'': Murinjo bi mogao da ostane bez najvažnijeg fudbalera
Argentinski fudbaler, Paulo Dibala, ima veliku ponudu sa Bliskog istoka i mogao bi da se preseli u Saudijsku Arabiju.
FOTO: EPA
Sjajni napadač ima klauzulu po kojoj može da ode u klub van Serije A za 12.000.000 evra, pominjali su se klubovi iz Premijer lige, ali zvanične ponude nije bilo.
Sada je na red došla Saudijska Arabija! Naime, prema informacijama sa Apenina, Argentinac bi mogao da napusti Romu i preseli se u Aziju.
Dibala je iz Juventusa prešao u Romu kao slobodan igrač. On u Rimu zarađuje oko 4.500.000 evra, a prema poslednjim informacijama saudijci mu nude tri puta više.
BONUS VIDEO: Partizan je šampion ABA lige
Preporučujemo
PANTER ODUŠEVIO BOGDANOVIĆA: Kapiten Partizana obradovao i reprezentativca Srbije
29. 06. 2023. u 14:05
SJAJNA VEST ZA SRBIJU: Partizan i Crvena zvezda i sledeće sezone u Evroligi!
29. 06. 2023. u 13:05
PAPAPETRU PONOVO ''ZELEN''? Panatinaikos zagrizao za košarkaša Partizana
29. 06. 2023. u 12:45
DA LI SE FUDBALSKA BAJKA NASTAVLjA? Bodeu će biti veoma teško da odbrani dva gola prednost na "Đuzepe Meaci"
POSLE poraza od 3:1 u Norveškoj, Inter mora da krene u potpuni juriš kada u revanšu plej-ofa Lige šampiona dočekao Bode glimt pred punim tribinama čuvene "Đuzepe Meace" (21.00).
24. 02. 2026. u 07:00
SVE VEĆI HAOS SA NARKO-KARTELOM PRED MUNDIJAL: FIFA oduzima Meksiku ovo domaćinstvo?!
Najnovije vesti iz sveta sporta više liče na one iz crne hronike. A delimično i tamo spadaju.
24. 02. 2026. u 12:23
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)