PARTIZAN HVATA ZALET: Najteži test do sada za ''crno-bele''
U novom testu na pripremama fudbaleri Partizana će ukrstiti koplja sa Šturmom iz Graca.
FK Partizan
Partizan je tokom leta napravio velike promene u sastavu. Duljaj često menja postavu i pokušava da pronađe pobedničku formulu. U dosadašnjem toku priprema ''crno-beli'' su upisali pobede protiv Tehnotim Pesnice (5:0) i slovenačke Drave (3:0), dok je bolji od njih bio Bohemijans 1905 (0:2).
Bivšeg prvaka Srbije u prelaznom roku su napustili nosioci igre poput Rikarda, Vujačića i kapitena Uroševića, a dovedeni su Jovanović koji će verovatno biti prvi golman, Uroševića će zameniti bivši igrač Vojvodine Nikola Antić, dok će rupu u napadu popuniti dobro poznato lice Nemanja Nikolić. U ekipu su se vratila i dva bivša igrača Škećić i Terzić, dok bi dva najbolja pojačanja trebala da budu Kanute i Severina koji su dovedeni iz Belgije, odnosno Holandije.
Pre par dana u duelu sa Dravom, kandidaturu za prvog napadača istakao je bivši reprezentativac Srbije, Andrija Pavlović, koji je u pobedi nad slovenačkim trećeligašem postigao dva gola.
Sa druge strane terena biće austrijski Šturm iz Graca koji je prošlu sezonu završio na drugom mestu tabele ondašnje Bundeslige.
Šturm je pokazao u dosadašnjem toku priprema da i ove godine ima velika očekivananja, odigrao je četiri pripreman meča i u svakom je upisao pobedu, a dodatno je impresivno što je na tim utakmicama postigao čak 14 golova, skoro četiri po meču i sigurno će predstavljati najteži test do sada za Partizan.
Verujemo da ćemo gledam jedan zanimljiv meč u kojem očekujemo da oba tima postignu barem po gol.
Ovu i sve druge analize mečeva i najnovije vesti vezane za sport i klađenje možete pročitati i na našoj novoj aplikaciji za Android i iOS
Preporučujemo
MARAKANA SE TRESE! Crvena zvezda neće jednog, već četvoricu reprezentativaca Srbije
JUČE se pojavila vest da bi na leto Nemanja Gudelj mogao da obuče crveno-beli dres.
06. 02. 2026. u 12:54
PEP GVARDIOLA HITNO NAPUŠTA MANČESTER SITI?! Ovo niko živ nije očekivao! "Građani" već imaju tri rešenja
Britanski javni medijski servis, Bi-Bi-Si (BBC) javlja da, prema njegovim izvorima, postoji "opipljiva nesigurnost" oko toga da li će Pep Gvardiola odlučiti da odradi poslednjih 12 meseci svog ugovora sa Mančester sitijem ili će da napusti klub već na kraju ove sezone.
06. 02. 2026. u 16:12
"TO SAMO TI MISLIŠ"! Bivši trener Novaka Đokovića zgrožen izjavom da su Siner i Alkaraz veći od "velike trojke"
TENISKI rat uveliko bukti!
06. 02. 2026. u 13:48
Komentari (0)