BARSELONA SLAVI DEPAJA: Katalonci srušili Elče i nastavili da pobeđuju

06. 03. 2022. u 18:49

DELOVALO je da od sezone Barselone neće biti ništa, a onda je na klupu Katalonaca seo Ćavi Ernandez i sve se promenilo.

БАРСЕЛОНА СЛАВИ ДЕПАЈА: Каталонци срушили Елче и наставили да побеђују

Trebalo je klupskoj legendi da dotera ekipu u red, doveo je nekoliko pojačanja u zimskom prelaznom roku, sve skokckao kako je zamislio i klub sa "Nou Kampa" sadi izgleda sjajno.

Barselona je u 27. kolu Primere savladala Elče u gostima posle preokreta sa 2:1 i stigla do šestog trijumfa, u poslednjih osam mečeva.

Domaćin je hrabro ušao u meč i uspeo da povede u najboljem mogućem trenutku. Igrao se 44. minut kada je Fidel uspeo da savlada Ter Štegena.

Barselona je u nastavku utakmice još više dodala gas nego u prvom poluvremenu. Ćavi je na teren poslao Ferana Toresa, a ovaj mu je odgovorio na najbolji mogući način - golom za izjednačenje.

Kataloncima je bio potreban još jedan rezervista da bi preokrenula rezultat. Memfis Depaj je ušao na teren u 75. minutu, a u 84. sa bele tačke pogodio i ispostavilo se doneo trijumf gostima.

Barselona je sada treća na tabeli sa 48 bodova, Elče je 14. sa 29.

BONUS VIDEO: Het trik Kataija za peti gol Crvene zvezde