BRUTALNO NASILJE U TEL AVIVU: Rulja izvukla vozača iz vozila i prebila ga

12. 05. 2021. u 22:45 >> 22:48

VELIKA grupa Jevreja ultranacionalsta zaustavila je u predgrađu Tel Aviva jedno vozilo kojim je upravljao Arapin, izvukla vozača i prebila ga.

БРУТАЛНО НАСИЉЕ У ТЕЛ АВИВУ: Руља извукла возача из возила и пребила га

Foto: Printskrin/Tviter

Na video snimcima vidi se kako vozač neuspešno manevriše dok nastoji da umakne i udara u druga dva automobila, a onda ga napadači izvlače iz automobila i počinju da ga tuku, nakon čega čovek ostaje nepomično da leži na asfaltu, prenosi AP.

Doktor Ejal Hašiva iz bolnice Ičilov u koju je prevezen vozač automobila potvrdio je da je povređeni zadobio teške telesne povrede, ali da je u stabilnom stanju.

Ejal Jariv, zamenik predsednika opštine Bat Jam u Tel Avivu izjavio je za Kanal 12 da se policija nije odazvala pozivu da interveniše i pomogne napadnutom čoveku.

Danas je i u Jerusalimu grupa od preko 100 Jevreja demonstrirala i uzvikivala "Smrt Arapima", u gradu Akri grupa Arapa je napala i teško povredila jednog Jevreja.

Iz tamošnje hitne pomoći je potvrđeno da je rulja pokušala da zaustavi i napadne ekipu u ambulantnim kolima.

(Sputnjik)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

GAVRILOVA MAJKA I MOJ PRADEDA...: Princip PREDAK našeg poznatog pevača (FOTO)