UHAPŠEN PROVALNIČKI DVOJAC: Kroz rupu na plafonu upali u zlataru i opljačkali je
POLICIJA je u Beogradu i Obrenovcu uhapsila su M. I. (24) i Z. J. (21),osumnjičene za tešku krađu.
FOTO:Uprava carine
Oni se terete da su se, 20. novembra ove godine, u večernjim časovima, popeli na krov jedne zlatare u Obrenovcu, i kroz rupu koju su napravili na plafonu, ušli u objekat zlatare odakle su ukrali veću količinu zlatnog i srebrnog nakita.
Policija je pretresom stana i drugih prostorija koje osumnjičeni koriste, pronašla deo zlatnog nakita za koji se sumnja da potiče iz krivičnog dela.
M. I. i Z. J. je određeno zadržavanje do 48 sati i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni Osnovnom javnom tužilaštvu u Obrenovcu.
Preporučujemo
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)