JOŠ 432 NOVOZARAŽENIH Korona žarište na teritoriji Kraljeva
Od ukupno 901 uzorka nazofaringealnog brisa, testiranih tokom minulih 24 sata, prisustvo korona virusa potvrđeno je kod 432 osobe.
G.Šljivić
U gradu na Ibru je od 4. januara registrovano čak 3.875 slučajeva zaraze, dok je od izbijanja epidemije u martu 2020. evidentirano ukupno 34.364.
Kako je prema podacima ovdašnjeg Zavoda za javno zdravlje saopšteno iz Gradske uprave, u Opštoj bolnici „Studenica“ tokom minulih 24 sata od posledica korone preminuo je jedan pacijent.
Preporučujemo
RADOVI U LOZNICI: Država gradi nova i uređuje stara zdanja Cvijićeve škole
03. 07. 2026. u 17:21
ULAZ ZA LEČENjE MALOG KONSTANTINA: Na "Štrandu" još jedan "Humanitarni ponedeljak"
03. 07. 2026. u 16:05
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"GDE TI JE LjUBAVNICA?!" Neočekivano pitanje za Marića uživo u emisiji, on prebledeo: "Pet godina mlađa"
GOŠĆA je iz čista mira postavila neočekivano pitanje...
04. 07. 2026. u 01:24
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)