NE, GDE BAŠ SADA!? Najbolji igrač Crvene zvezde žestoko zabrinuo navijače šampiona Srbije
Vezista Crvene zvezde In Bom Hvang (27) zabrinuo je navijače u večeri velikog uspeha - plasmana u Ligu šampiona.
Foto: Tanjug AP Photo/Darko Vojinovic
U razgovoru sa novinarima, on je rekao da nije siguran da li će ostati na stadionu "Rajko Mitić" i u nastavku sezone.
- Nisam siguran hoću li ostati u Zvezdi, videćemo šta će se desiti u preostalom periodu prelaznog roka. Otkako sam došao u ovaj klub, davao sam sve od sebe. Ako budem ostao, nastaviću da dajem sve za ovaj klub. Sada ne želim da pričam o fudbalu, tako da mi dajte jedan dan - rekao je Hvang.
Ukoliko on ode, biće to ogroman hendikep za šampiona Srbije. Hvang Zvezdi donosi veliki kvalitet na terenu, a i sinoć je u trijumfu protiv Bodea sa 2:0 i plasmanu u Ligu šampiona bio jedan od najboljih pojedinaca susreta.
HVANG ŠOKIRAO: Zahvalio navijačima, pa govorio o svom statusu u Zvezdi
NEMAČKA SE OZBILjNO PRIPREMA ZA MUNDIJAL: "Panceri" imaju velika očekivanja na predstojećem Svetskom prvenstvu
SIGURNI učesnik Mundijala, Nemačka želi da reprezentativnu pauzu završi novom pobedom pred svojim navijačima na "MHP areni", dok Gana u duel ulazi uzdrmana serijom loših rezultata i bez mnogo samopouzdanja (20.45).
30. 03. 2026. u 11:30
GORAN IVANIŠEVIĆ "SAHRANIO" NOVAKA! Đoković nije psihički najjači, niti ima najbolji ritern! (VIDEO)
Najnovije vesti iz tenisa tiču Gorana Ivaniševića. Novak Đoković je bio jedna od tema kojom se bavio Hrvat, bivši Noletov trener.
30. 03. 2026. u 13:20
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)