SKANDAL U BIJELJINI: Navijači šamarali igrače, ovi im nisu ostali dužni (VIDEO)

U utakmici 32. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine Radnik je u Bijeljini savladao Rudar Prijedor sa 5:2.

СКАНДАЛ У БИЈЕЉИНИ: Навијачи шамарали играче, ови им нису остали дужни (ВИДЕО)

Foto: Printskrin

Oba tima su kolo pre kraja matematički ispala iz lige, a nakon utakmice nastao je totalni haos.

Navijači Rudara nezadovoljni igrama svojih fudbalera preskočili su ogradu na tribini i došli na stazu iza klupa gde su ušli u fizički obračun sa igračima.

Bilo je šamara i opasnih udaraca, navijači su totalno izgbuili živce, a dužni im nisu ostali ni fudbaleri.

Početno naguravanje i psovke prerasle su u totalni fizički obračun. Navijači su pojedinim igračima Rudara i skinuli dresove.

Od naredne sezone i u Bijeljini i Priejdoru gledaće se Prva liga RS, a scene koje smo videli nakon utakmice svakako su nepoželjne na fudbalskim terenima. 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

JASNO SMO OBAVESTILI FIFA! Iranci zapretili da će na Mundijalu napustiti teren!