NIMALO BEZAZLENA BORBA: Poslanik Ilija Tamindžija se oporavio od korone
NARODNI poslanik Ilija Tamindžija oporavio se od kovid-19, a njegova borba sa novim virusom korona je trajala 15 dana.
Foto: SNSD
- Posle 15 dana, moja bitka sa koronom je napokon završena. Nimalo bezazlena, prvi put u životu me je naterala da se trudim da budem „negativan“ u nečemu.
Poželio bih brz oporavak svim zaraženim, apelujući na sve da se pridržavaju mera.
Zahvaljujem se svima koji su mi pružali svakodnevnu podršku i brigu. Idemo u nove pobede
- objavio je Tamindžija na svom Fejsbuk profilu.
Podsećamo, vest da je narodni poslanik iz Nevesinja pozitivan na novi virus korona objavljena je 21. jula, takođe nakon što je Tamindžija o tome pisao na svom profilu.
Preporučujemo
MILORAD DODIK: Bisera Turković se ponaša kao nenavođena raketa
05. 08. 2020. u 13:22
EPIDEMIJA VIRUSA KORONA U SRPSKOJ: Dvoje umrlo, 91 pozitivno
05. 08. 2020. u 13:03
BESPLATNO ILI 5O KM: Počelo testiranje na virus korona u Ugljeviku
05. 08. 2020. u 11:01
OPCIJA.NET: OBA prisluškuje i prati zvaničnike Republike Srpske
05. 08. 2020. u 08:38
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (1)