RUBIO BRUTALNO ISKREN: UN su beskorisna organizacija

AMERIČKI državni sekretar Marko Rubio nazvao je UN beskorisnom organizacijom kojoj će američki predsednik „prkositi“.

РУБИО БРУТАЛНО ИСКРЕН: УН су бескорисна организација

Foto Tanjug/AP/Saul Loeb

Rubio je zaključio da UN imaju veliki potencijal koji ne ostvaruju.

Američki predsednik Donald Tramp optužio je UN za neaktivnost u rešavanju sukoba.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

KRAJ SVIH MISTERIJA - SAD ZNAMO KO VODI RAT PROTIV SRBIJE: Šešelj se vanredno uključio u program i razobličio ko stoji iza mračnih akcija