PUCNJAVA U CENTRU PRIŠTINE: Povređeno 17 osoba - odlasili se lekari
U PUCNjAVI i tuči u lokalu u centru Prištine povređeno je 17 osoba, od kojih je sedam povrede zadobilo vatrenim oružjem, izjavio je direktor Urgentnog centra Kliničkog centra u Prištini Naser Sila.
Foto: Profimedia
Prema njegovim rečima, jedan od povređenih je u životnoj opasnosti, prenosi Reporteri, navodi Tanjug.
- Imamo ukupno 17 povređenih. Sedam je poređeno vatrenim oružjem, a deset ima druge povrede - krhotinama stakla ili predmetima. Svi su u stabilnom stanju, dok je jedan u operacionoj sali i životno je ugrožen - rekao je Sila.
Naveo je da su povređeni rođeni od 1984. do 2003. godine.
Slučaj je potvrdila i policija. Portparol policije za region Prištine Agron Borovci izjavio je da su najmanje dva osumnjičena identifikovana kao umešana u slučaj, a da se radi na identifikaciji ostalih mogućih osumnjičenih.
Dodao je da je pucnjava prijavljena oko 23.30 u jednom lokalu u ulici Redžep Luči u Prištini.
Preporučujemo
DIREKTAN SUDAR AUTOMOBILA I KAMIONA KOD SOMBORA: Strahuje se da ima stradalih
14. 12. 2025. u 20:38
POGLEDAJTE SNIMAK: Kako je kum Radoja Zvicera izručen Srbiji (VIDEO)
14. 12. 2025. u 18:06
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)