DRŽAVLJANIN ŠVAJCARSKE IZBODEN U NIŠU: Hitno prebačen u Klinički centar
DVADESETDVOGODIŠNjI mladić M. H. izboden je sinoć nožem u Ulici Ivana Milutinovića u Nišu. Kako se saznaje, njega je oko ponoći niška Hitna pomoć prebacila do Univerzitetskog kliničkog centra, gde je zadržan na lečenju.
Foto D. Miljković
- Pacijent je primljen sa ubodnom ranom u predelu stomaka, radi se površinskoj povredi prednjeg trbušnog zida. Urađena je hirurška intervencija i nakon operacije pacijent je prebačen na odeljenje digestivne hirurgije. Svestan je i stabilnih vitalnih parametara – saopšteno je iz ove zdravstvene ustanove.
Kako se saznaje, reč je o švajcarskom državljaninu koji je pre nekoliko dana stigao u Niš i boravio u jednom hotelu. Policija utvrđuje sve okolnosti ovog događaja.
(Telegraf)
BONUS VIDEO:
"BIO JE JEDINAC, ZAŠTO MI GA BOG UZE": Lelek i suze Andrijine majke
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)