UGRUVAN JE, RADIĆEMO SKENER CELOG TELA: Direktor Urgentnog centra u Nišu o stanju Rasima LJajića
BIVŠI potpredsednik Vlade Srbije Rasim Ljajić imao je jutros na auto-putu Beograd-Niš tešku saobraćajnu nesreću u kojoj je poginuo njegov vozač.
Foto P. Mitić
Direktor Urgentnog centra u Nišu prof. dr Dragan Dimić za "Novosti" je rekao da je je Rasim Ljajić pre nepunih pola sata primljen u Urgentni centar i u toku je opservacija njegovog stanja.
- Uradićemo CT celog tela da bismo videli da li ima teže povrede, na prvi pogled nema nagoveštaja da će biti potrebe za hirurškom intervencijom. On jeste ugruvan, ali deluje kao da nije teže povređen, ali detalji njegovog stanja biti poznati za oko sat vremena - rekao je prof. dr Dimić za "Novosti".
Preporučujemo
RASIM LjAJIĆ DOŽIVEO TEŠKU SAOBRAĆAJNU NESREĆU: Političar prebačen u Klinički centar
10. 04. 2022. u 10:27
ZAKON O ANEKSIJI GRENLANDA PREDAT KONGRESU: "Dodeliti mu status savezne države SAD"
AMERIČKI republikanski kongresmen Rendi Fajn podneo je predlog zakona koji predviđa „aneksiju i dodelu statusa savezne države“ Grenlandu u okviru Sjedinjenih Američkih Država, navodi se u saopštenju koje je objavio zakonodavac.
12. 01. 2026. u 21:16
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
SKRIVENA PRETNjA IZ VOJNE BAZE: Tajni grad veličine 100 Moskvi na Grenlandu - duboko ispod ledenog pokrivača
NAUČNICI upozoravaju na ozbiljan ekološki rizik od napuštene američke vojne baze Kamp Senčuri, poznate kao „grad pod ledom“, koju je slučajno ponovo otkrio NASA-in radar 2024. godine duboko ispod ledenog pokrivača Grenlanda.
10. 01. 2026. u 15:43
Komentari (0)