JAPANCI UŽIVAJU PECAJUĆI ŠTUKU: Predstavnci ambasade se gostili čvarcima, gibanicom i ribljim specijalitetima
BEZ obzira na snažnim severnim vetrom okovan dan, gosti iz Japana, predstavnici ambasade ove zemlje u Beogradu, uživali su poseti selu Banatsko Karađorđevo u opštini Žitište i na sportskom ribnjaku Jamura zabacili udicu i pecali štuku, koja je zaštitni znak ribnjaka.
Foto: A. Amižić
Uz domaće čvarke, popularnu srpsku vijagru, gibanicu sa sirom, slaninu, šunku i riblje specijalitete, gosti iz Japana, kompletirali su utiske iz banatske ravnice.
Foto: A. Amižić
Foto: A. Amižić
BONUS VIDEO: PRŠTI OD ZDRAVLjA - Kiseli kupus je tradicionalna salata, ali i sirovina za mnoge specijalitete
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
IMAM SNAGE I ČISTU GLAVU : Zagorka Radnić (101) iz Grnčare najstarija meštanka Jadra
19. 12. 2021. u 07:13
CENTAR U NOVOM RUHU:Završena prva faza uređenja gradskog jezgra Novog Sada
18. 12. 2021. u 20:23
RUSKI VOJNI STRUČNjAK: Jedan udar "orešnika" i "sarmata" može da uništi čitav NATO u Evropi
KOMBINOVANO lansiranje raketnih sistema „sarmat“ i „orešnik“ sposobno je da neutrališe celu vojnu infrastrukturu Severnoatlantske alijanse u Evropi, rekao je za ruske medije Aleksandar Stepanov, vojni stručnjak Instituta za pravo i nacionalnu bezbednost Ruske predsedničke akademije za nacionalnu ekonomiju i javnu upravu (RANHEGA).
13. 05. 2026. u 12:29
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
"NE MOŽEMO DA POBEDIMO, PREJAKI SU!" Putinov čovek iznenadio izjavom na ruskoj državnoj televiziji
POZNATI ruski reditelj i propagandista Karen Šahnazarov rekao je da Rusija ne može da pobedi Ukrajinu, da je protivnik prejak i da je u interesu Rusije da što pre okonča rat.
11. 05. 2026. u 19:09
Komentari (0)