OVO NIKO NIJE OČEKIVAO: Hrvati stali uz Đokovića
LjUBITELjI tenisa u Hrvatskoj masovno su stali u zaštitu najboljeg svetskog tenisera Novaka Đokovića, nakon što je srpski as od strane "Dejli Mejla" proglašen za "kovidiota" godine zbog organizacije Adrija Tura.
foto: EPA
- Šta je sa mnogim turnirima koji su tokom godine organizovani u mnogo težim korona uslovima? Njih nije organizovao Đoković, da li je kritikovan njihov organizator?", jedan je od komentara na sajtu portala Indeks.
Drugi su bili još direktniji i kažu da "onaj ko je to napisao, mora da odgovara za štetu načinjenu Đokoviću, kao što je Đoković odgovarao za nenameran pogodak lopticom u sudiju na US Openu zbog čega je diskvalifikovan".
- Takođe moraju da odgovaraju na sudu za laž - navodi jedan hrvatski čitalac.
Neki su bili još oštriji, pa tvrde kako "Englezi mrze Đokovića, pogotovo otkad je odbio njihov pasoš".
Đoković je na početku pandemije organizivao Adrija Tur, koji je prekinut nakon slučajeva zaraze, a među zaraženima su bili i on i njegova supruga Jelena.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!
Hrvatska i Gana odigraće jedan od najzanimljivijih mečeva poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva, pošto će direktan okršaj u Filadelfiji odlučiti ko nastavlja, i sa koje pozicije, takmičenje iz grupe "L". Afrička selekcija je već na četiri boda i jednom nogom je u šesnaestini finala, dok "kockasti" nemaju pravo na grešku i moraju osvojiti bar jedan poen kako bi prošli dalje.
27. 06. 2026. u 08:00
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (6)