Novak Đoković
"TO MI JE POMOGLO": Novak Đoković otkrio šta je konačno shvatio!
Srpski teniser govorio na Vimbldonu o rivalstvu sa Janikom Sinerom i Karlosom Alkarazom.
01. 07. 2026. u 10:02
SVE JE POZNATO: Evo kad Novak Đoković igra drugi meč na Vimbldonu!
NOVAK Đoković se plasirao u drugo kolo Vimbldona. Njegov rival je Stefanos Cicipas, a poznato je kad će odigrati meč ove runde.
30. 06. 2026. u 16:56
"SAV PRITISAK I STRES NATOVARILI SU NA MOJA LEĐA!" Stefanos Cicipas pred meč sa Novakom Đokovićem
Grčki teniser Stefanos Cicipas uspešno je prošao prvo kolo Vimbldona i zakazao meč sa Novakom Đokovićem u drugom kolu.
30. 06. 2026. u 08:58
PA, GDE BAŠ ON? Novak Đoković u drugom kolu Vimbldona protiv finaliste gren slema
Novak Đoković je teškom mukom prevazišao prvu prepreku, pošto je u duelu 1. kola sa 3:1 savladao kineskog igrača Jibinga Vua.
30. 06. 2026. u 06:33
ON NEMA DOZVOLU DA DOĐE OVDE! Novak Đoković zagrmeo na ATP, pa otkrio koga bi voleo da vidi na Vimbldonu
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u drugo kolo Vimbldona, pobedom nad Jibing Vuom.
30. 06. 2026. u 01:50
TENISKI SVET JE ZANEMEO! Novak Đoković otvorio sako usred Vimbldona, a ono što je pisalo unutra zapalilo je planetu
PREŽIVEO je Novak Đoković Kineza Jibinga Vua i plasirao se u drugo kolo Vimbldona.
30. 06. 2026. u 01:30
PANIKA NA VIMBLDONU! Novak Đoković priznao surovu istinu posle drame u Londonu
Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković uspešno je rešio prvi zadatak na ovosezonskom izdanju Vimbldona pošto je u jednom veoma tvrdom meču uspeo da slomi orah zvani Jibin Vu, te sa 6:4, 5:7, 6:4, 6:4 prođe u drugo kolo i uspešno započne potragu za 25. Grend slem titulom.
30. 06. 2026. u 00:20
NOVAK ĐOKOVIĆ POBEDIO NA VIMBLDONU! Kinez mučio Srbina, a ovo mu se desilo prvi put u karijeri!
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u drugo kolo Vimbldona, pošto je savladao Jibing Vua iz Kine rezultatom 3:1 (po setovima 6:4, 5:7, 6:4, 6:4).
29. 06. 2026. u 23:20
NOVA ATP LISTA: Janik Siner i dalje ubedljivo prvi, Novak Đoković se nije "pomerao"
Srpski teniser Novak Đoković zadržao je osmu poziciju na najnovijoj ATP listi objavljenoj danas, a na prvom mestu je i dalje Italijan Janik Siner.
29. 06. 2026. u 14:55
"ĐOKOVIĆ JE GOAT, SINER JE FAVORIT NA TRAVI!" Bjern Borg pred početak Vimbldona
Čovek koji je do 25. godine osvojio 11 grend slem titula, Bjern Borg, komentarisao je GOAT trku kao i početak ovogodišnjeg izdanja Vimbldona.
29. 06. 2026. u 09:23
ĐOKOVIĆ PRED VIMBLDON: Mnogo sam bolje pripremljen nego za Rolan Garos
NOVAK Đoković je spreman za Vimbldon. Srbin je istakao šta očekuje od nastupa na trećem grend slemu.
27. 06. 2026. u 18:47
OVO SE ČEKALO: Poznato kada Novak Đoković igra prvi meč na Vimbldonu
Najbolji srpski teniser Novak Đoković igraće u ponedeljak oko 18 časova protiv Kineza Jibing Vua u prvom kolu Vimbldona, saopštili su danas organizatori takmičenja.
27. 06. 2026. u 14:35
SRBIN SPREMAN ZA VIMBLDON: Novak Đoković pobedio Tomija Pola
SRPSKI teniser Novak Đoković pobedio je Amerikanca Tomija Pola 6:3, 6:7 (6), 7:5 na egzibicionom turniru "Đorđo Armani tenis klasik" u klubu Harlingem u Londonu.
26. 06. 2026. u 22:41
"NEĆEŠ DOBITI TRI OD JEDNOM" Novak Đoković i Arina Sabalenka razgovorom nasmejali planetu (VIDEO)
SPREMA se Novak Đoković za Vimbldon, a pred treći grend slem sezone pokazao je da je u odličnom raspoloženju.
26. 06. 2026. u 15:32
ĐOKOVIĆ DOBIO RIVALE NA VIMBLDONU: Evo ko stoji Novaku na putu ka 25. grend slem tituli
NOVAK Đoković nastupiće na Vimbldonu, gde će pokušati da osvoji 25. grend slem titulu. On je saznao rivale na putu ka trofeju.
26. 06. 2026. u 11:49
OVO SU SVI ČEKALI: Novak Đoković na terenu pre Vimbldona
NOVAK Đoković će ipak odigrati meč na travi pre nastupa na Vimbldonu.
26. 06. 2026. u 10:48
MASKE SU PALE! Otkriveno šta Novak Đoković misli o Janiku Sineru! (FOTO)
Odavno traje borba oko prestiža za trofeje srpskog i italijanskog tenisera.
25. 06. 2026. u 17:01
NOVAK ĐOKOVIĆ ŠOKIRAO ODLUKOM! I to pred Vimbldon!
Srpski teniser odlučio se na iznenadan potez, pred učešće na egzebiciji koja će poslužiti kao priprema za treći Grend slem u sezoni.
24. 06. 2026. u 14:16
MEKINRO: "Samo Siner ima veće šanse za titulu na Vimbldonu od Đokovića!"
Džon Mekinro najviše veruje Sineru i Novaku Đokoviću da mogu da stignu do titule na Vimbldonu.
23. 06. 2026. u 18:21
NADAL PECNUO NOVAKA ĐOKOVIĆA! Ove reči mu Srbin neće zaboraviti!
Legendarni bivši španski teniser smatra da su njegove titule na Rolan Garosu vrednije od svih grend slemova srpskog asa.
23. 06. 2026. u 11:23
"SVE JE LAŽ"! Bivši trener Novaka Đokovića rešio da kaže istinu!
Bivši trener srpskog tenisera, proslavljeni Britanac Endi Marej morao je da odreaguje na navode oko njegovih primanja dok je radio sa Đokovićem.
23. 06. 2026. u 08:06
ATP LISTA: Janik Siner i dalje ubedljivo prvi, Novak Đoković se nije "pomerao"
Najbolji srpski teniser Novak Đoković na novoj ATP listi zadržao je osmu poziciju sa 3.760 bodova.
22. 06. 2026. u 10:29
VRATIO SE! Novak Đoković stigao na mesto uspeha
Srpski teniser Novak Đoković doputovao je u London i odmah otišao na Vimbldon.
21. 06. 2026. u 20:59
NOVAK ĐOKOVIĆ SAZNAO UŽASNE VESTI: Evo šta je dočekao pred Vimbldon
Američki teniser Ben Šelton nije uspeo da sačuva poziciju Novaka Đokovića na ATP rang listi.
19. 06. 2026. u 15:55