OTKRIVENO! Evo zašto Jelena Đoković ne bodri Novaka na Australijan openu

Марко Паунић
Marko Paunić

17. 01. 2024. u 13:31

NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković (36) na ovogodišnjem Australijan openu nema podršku supruge Jelene.

ОТКРИВЕНО! Ево зашто Јелена Ђоковић не бодри Новака на Аустралијан опену

Foto: Profimedia

Naime, u poslednje vreme nije neuobičajeno da Jelene nema na tribinama jer ga ne prati baš na svakom turniru zbog raznih obaveza, što privatnih, što poslovnih, a nije doputovala ni u Australiju.

Supruga najboljeg igrača sveta je na društvenoj mreži "X" upitala Novakove fanove da li idu u Melburn, a jedan od njih ju je pitao da li će ona otići da bodri supruga.

Lepša Novakova polovina je odgovorila odrično.

"Ne", kratko je napisala Jelena uz tužni emodži, kao i one koji simbolizuju učenje i školu, pa se pretpostavlja da je aludirala na to da nije u Australiji jer Stefan i Tara kao i sva druga deca moraju u školu i predškolsko koje pohađaju u Beogradu.

BONUS VIDEO: Aleks Koreča za Novosti o "velikoj trojci": Ono što su uradili ravno je čudu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

CEO TENIS U ŠOKU: Čuvena teniserka ugradila veštačke grudi, a onda je otkriveno i ovo! (FOTO)