BRODOLOM ŠAPČANA: Vaterpolisti Hanovera u trećem kolu Evrokupa torpedovali "čivijaše" sa 12:6

S. K.

02. 11. 2023. u 22:17

TEŽAK poraz vaterpolista Šapca u Hanoveru. „Čivijaši“ su u trećem kolu grupe C Evrokupa doživeli brodolom u Nemačkoj – 6:12 (0:2, 0:4, 3:3, 3:3). Puleni Nemanje Ličanin u četvrtom kolu, 16.novembra u Rijeci igraju sa Primorjem. Riječani su u Budimpešti izgubili od BVSC sa 22:13.

БРОДОЛОМ ШАПЧАНА: Ватерполисти Хановера у трећем колу Еврокупа торпедовали чивијаше са 12:6

Foto arhiva VN

Naš tim je potopljen već u prvom poluvremenu, jer je igrao očajno u napadu i slabo u odbrani. Šapčani su prvi gol postigli tek u 18.minutu preko Nenada Dragovića. Nemci su vodili i sa 9:1. Strelci za Šabac bili su: Krug 2, Korać 2, Dragović i Stanić.

TABELA: BVSC 6, Šabac 6, Hanover 3, Primorje 3 boda.