PARTIZAN SPREMAN ZA PLEJ-OF: Evo kad crno-beli igraju mečeve protiv Reala u Evroligi
KOŠARKAŠI Partizana igreće u plej-ofu Evrolige protiv Real Madrida, a poznato je i kada će se odigrati ti mečevi.
FOTO: M. Vukadinović
Naime, sistem u četvrtfinalu je 2-2-1, što znači da će "kraljevići" koji su bili bolje plasirani nakon 34 kola imati prednost domaćeg terena.
Serija počinje 25. ili 26. aprila. Između dva meča biće samo dan pauze, a onda sledi nešto duža pred treći i eventualno peti meč.
Partizan prvi meč igra 25. aprila u španskoj prestonici. Ta utakmica na programu je u 20.45.
Podsetimo, svi učesnici Fajnal fora biće poznati 9. ili 10. maja.
Real Madrid – Partizan, raspored
Prvi meč (Madrid): 25. maj, 20.45
Treći meč (Beograd): 2. maj, 20.30
Četvrti meč (Beograd): 4. maj, 20.30
Peti meč (Madrid): 9. ili 10. maj
BONUS VIDEO: JOKIĆEVA „STOTKA“: Koga Srbin juri po broju trpl-dablova
Preporučujemo
NIKOLA JOKIĆ DOBIO RIVALA: Poznato protiv koga Denver kreće u pohod na titulu u NBA ligi
15. 04. 2023. u 08:13
PARTIZAN ISPISAO ISTORIJU EVROLIGE: Zna se na koga će crno-beli u top 8
14. 04. 2023. u 22:23 >> 22:24
"ISTO SU URADILI NOVAKU ĐOKOVIĆU": Medvedev otkrio zbog čega je podivljao u Monte Karlu
14. 04. 2023. u 17:06 >> 16:46
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!
Hrvatska i Gana odigraće jedan od najzanimljivijih mečeva poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva, pošto će direktan okršaj u Filadelfiji odlučiti ko nastavlja, i sa koje pozicije, takmičenje iz grupe "L". Afrička selekcija je već na četiri boda i jednom nogom je u šesnaestini finala, dok "kockasti" nemaju pravo na grešku i moraju osvojiti bar jedan poen kako bi prošli dalje.
27. 06. 2026. u 08:00
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (2)