GRUJIĆ IMA NOVI KLUB: Liverpul ga šalje na neočekivanu destinaciju
MARKO Grujić će karijeru ipak nastaviti u dresu drugog kluba.
Foto: AP
Srpski fudbaler bio je na pragu prelaska u Verder, a taj transfer je propao zbog toga što klubovi nisu uspeli da se dogovore.
Činilo se da će Marko dobiti priliku da kroz treninge pokaže Jirgenu Klopu da mu je mesto u klubu i da zaslužuje priliku.
Ipak, to neće biti slučaj. Grujić će naredne sezone nastupati za Porto, ovu informaciju obelodanio je portugalski klub.
Grujić će i u Portugalu nastupati kao pozajmljeni fudbaler. Podsetimo, ranije je nastupao za Kardif i Hertu, takođe na pozajmici.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo
BIO NA PUTU ZA NEMAČKU: Otkriveno kako je propao transfer Marka Grujića
06. 10. 2020. u 18:23
VEST HEM I SAUTEMPTON HOĆE GRUJIĆA: Vezista Liverpula na meti dva premijerligaša
02. 10. 2020. u 23:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ZVEZDA ODLIČNO PROŠLA NA ŽREBU! Evo sa kim će igrati u drugom kolu kvalifikacija za LŠ
PROTIVNIK srpskom šampionu biće pobednik meča Larn - Tre Fiori.
17. 06. 2026. u 12:12
TOTALNI RASPAD BOSNE I HERCEGOVINE! Švajcarci u drugom kolu Mundijala u poslednjih 15 minuta "razbili" selekciju Sergeja Barbareza!
Reprezentacija Švajcarske pobedila je Bosnu i Hercegovinu sa 4:1 u drugom kolu B grupe Svetskog prvenstva.
18. 06. 2026. u 21:00 >> 21:00
UKRAJINA - ZEMLjA KOJA NESTAJE: Strašno - objavljeno koliko sada imaju stanovnika! Ruske procene crne, zapadne ništa "svetlije"
UKRAJINA se trenutno suočava sa onim što demografi nazivaju "demografskom katastrofom".
15. 06. 2026. u 22:12
Komentari (0)