OTKRIVENI DETALJI TAJNOG UGOVORA: Evo šta je Levandovski potpisao sa Barselonom
Robert Levandovski potpisao je novi ugovor sa Barselonom do juna 2026. godine, ali njegove detalje klub nije želeo javno da objavi.
FOTO: AP/Tanjug
Mnogo toga je pisano o uslovima koji se pojavljuju u ugovoru, koji će igrati i četvrtu sezonu u dresu Barselone.
Prema nekim pisanjima Levandovski će morati da propusti određeni broj utakmica da bi automatski obnovio ugovor za četvrtu godinu.
FOTO: AP/Tanjug
Levandovski će u novoj sezoni zaraditi 26 miliona evra bruto, isti iznos kao i prethodne sezone. Tokom prve godine ugovora, dogovorio se na fiksnih 20 miliona evra, dok je ova godina ona u kojoj je najbolje plaćen: 32 miliona evra bruto.
Poljski napadač je već učestvovao u 31 od 34 utakmice, a Barselona ukupno ove sezone može da odigra 51 utakmicu.
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Preporučujemo
MILIONI, AVIONI! Rusija gleda i ne veruje: Dejan Stanković doveo transfer bombu!
06. 02. 2025. u 12:22
NIKOLA JOKIĆ ZAPANjIO AMERIKANCE: Srbin odigrao još jednu neverovatnu utakmicu (VIDEO)
06. 02. 2025. u 08:12
NBA "LUDNICA"! Šok-transfer Luke Dončića je "ništa" naspram onog što se sprema!
05. 02. 2025. u 14:38
ZVEZDA ĆE BITI PRVA, ALI KO ĆE ZAUZETI DRUGO MESTO? Partizan i Vojvodina ukrštaju koplja na "Karađorđu"
APSOLUTNI derbi 26. kola Superlige Srbije biće odigran u Novom Sadu gde će fudbaleri Vojvodine dočekati beogradski Partizan (18.00).
08. 03. 2026. u 08:00
RUSIJA JE ZAPANjENA: Kakav skandal! Neverovatno kako su ponizili sve ruske paraolimpijce!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je u toku spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi doživeli istinski šok.
08. 03. 2026. u 14:47
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)