TSC NASTAVIO DA REĐA POBEDE: Kolubara razbijena u Senti

02. 08. 2021. u 21:16

FUDBALERI TSC-a odigrali su još jedan odličan meč i pregazili Kolubaru sa 4:0 u Senti u 3. kolu Superlige Srbije.

ТСЦ НАСТАВИО ДА РЕЂА ПОБЕДЕ: Колубара разбијена у Сенти

Ova utakmica bila je rešena posle pola sata igre, kada je na semaforu stajalo 2:0 za izabranike Mladena Krstajića.

Strelci su bili Tomanović i Stanojlović. Nije se mnogo toga promenilo u nastavku susreta. Istina, gosti iz Lazarevca su uspeli da postignu pogodak preko Đenića, ali je nakon konusltacija sa sudijama iz VAR sobe odlučeno da on ne bude priznat zbog ofsajda u kome se našao napadač Kolubare.

Ubrzo su domaći u razmaku od 10 minuta postigli još dva pogodtka. Najpre je sa bele tačke precizan bio Đuro Zec, a tačku na meč stavio je Vukić.

TSC-u je ovo bila treća pobeda iz isto toliko kola i jedino su još Partizan i Čukarički maksimalni, s tim da "brđani" imaju meč manje. Novajlija u najelitnijem rangu srpskog fudbala je ostao na jednom osvojenom bodu.