ISPALA IZ POLICIJSKIH KOLA I - PREMINULA: Nesvakidašnje hapšenje žene u SAD
ŽENA koja je ispala iz policijskog vozila u Džordžiji je preminula, saopštava tamošnja policija.
Foto: Tanjug/AP
Za sada ne zna pod kojim se okolnostima nesreća dogodila.
Brijana Mari Grie iz Sparte u Džordžiji uhapšena je 15. jula u svojoj kući, ali se u saopštenju policije ne navodi koji je razlog hapšenja, prenosi Ej-Bi-Si njuz.
Incident se dogodio na putu do šerifove kancelarije, kada je žena ispala iz policijskog vozila i zadobila teške povrede.
Nije poznato da li je imala lisice na rukama dok je bila u patrolom vozilu, kojom brzinim se automobil kretao, niti se u saopštenju policije precizira kako se nesreća dogodila.
Preminula je, usled posledica povreda, u bolnici u Atlanti.
(RTS)
Preporučujemo
OZBILjAN INCIDENT: Francuske vlasti krive za saobraćajni kolaps u Doveru
22. 07. 2022. u 11:42
VELIKA EKSPLOZIJA NA BRANI HUVER U SAD: Formirala se crna pečurka od dima (VIDEO)
19. 07. 2022. u 19:44
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (1)