POLICIJSKA AKCIJA "GNEV": Uhapšen osumnjičeni da je bacio bombu na kafeteriju u Beogradu
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu, u okviru akcije "Gnev“, uhapsili su S.S. (1994) iz Beograda.
Foto: MUP
On se tereti da je 21. januara ove godine, u ranim jutarnjim časovima, aktivirao i bacio ručnu bombu na jednu beogradsku kafeteriju, izazvavši materijalnu štetu.
Zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija i izazivanje opšte opasnosti. Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.
Preporučujemo
MLADIĆ (26) SE RAZNEO BOMBOM: Horor kod Gračanice, ušao u kamion i okončao život
06. 03. 2021. u 16:11
PRIVEDEN PREDSEDNIK OPŠTINE KLOKOT: Božidaru Dejanoviću određen pritvor od 48 sati
12. 03. 2021. u 13:45
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)