TUKLI I TRAŽILI DA IM SE IZVINI: Istraga protiv pripadnika "Levijatana"
PRVI osnovni sud u Beogradu produžio je pritvor pripadniku grupe "Levijatan" K. B. osumnjičenom da je 2. oktobra sa još petoricom članova grupe, koji se brane sa slobode, na uglu ulica Milutina Uskokovića i Koste Abraševića presreli M. B. koga su, kako se tvrdi, maltertirali i tukli.
Članovi "Levijatana"
Navodno, oni su ga zatim naterali da im se izvini zbog ranije ostavljenih komentara na društvenoj mreži "Fejsbuk", u vezi sa delovanjem "Levijatana", sve to snimajući.
Svima se na teret stavlja krivično delo nasilničko ponašanje, dok je K. B. osumnjičen i za ugrožavanje sigurnosti.
Prema navodima krivične prijave, oni su presreli M. B., a kada je ovaj odbio da se izvini, K. B. mu je udario šamar, nakon čega je pao. Ostali osumnjičeni su, kako se tvrdi, tada počeli da ga udaraju rukama i nogama, sve vreme mu preteći. Posle dva dana, prema onome što je Tužilaštvo saopštilo, K. B. je telefonom pozvao M. B. uputivši mu različite pretnje, zahtevajući od njega da na "Fejsbuku" objavi snimak u kojem se izvinjava za komentar koji je ranije postavio.
Preporučujemo
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Najgori greh u kući: Zašto vas prate nevolje iako se trudite da budete pravedni
OTKRIJTE koji je to najgori greh u kući koji blokira uspeh i radost. Praktični saveti za povratak mira i sloge.
01. 05. 2026. u 21:38
Komentari (0)