NAKON SVAĐE UDARIO SNAJU Osuđen na šest meseci zatvora
R.S. (49) iz okoline Velikog Gradišta, osuđen je na šest meseci zatvora, uslovno na dve godine, zbog nasilja u porodici, koje je izvršio nad suprugom svog brata.
Foto: D.N.
Istom presudom njemu je izrečena i zabrana prilaženja oštećenoj, kao i obaveza plaćanja troškova postupka u iznosu od 13.000 dinara. Optuženi se tereti da je 22. oktobra ove godine, u dvorištu koje deli sa bratom, započeo svađu sa njegovom suprugom. U jednom trenutku, on je nju udario u glavu otvorenom šakom, usled čega je ona pala na beton i zadobila povrede. On je uskoro uhapšen i predat na saslušanje osnovnom tužiocu, pred kojim je priznao delo za koje se tereti. Presuda protiv njega doneta je na osnovu sporazuma o priznanju krivice i pravosnažna je.
Preporučujemo
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)