JAKE POLICIJSKE SNAGE ISPRED HOTELA: Prvi snimak pucnjave u Novom Pazaru u kojoj je ranjen mladić (VIDEO)
VEČERAS je oko 19.45 časova ispred hotela u Novopazarskoj banji, Veljko M. (23) hicem iz pištolja ranio Tarika H. (21).
Foto: Novosti
Do incidenta je došlo nakon verbalne svađe između njih dvojice. Tom prilikom Veljko M. ispalio dva hica u pravcu Tarika H.
Napadač je, kako je rečeno iz policije, nakon incidenta pokušao da pobegne, ali je ubrzo uhapšen.
Povređeni muškarac je prevezen vozilom Hitne pomoći u novopazarsku Opštu bolnicu. Kako je rekao dežurni hirurg Enes Zogić povređeni je trenutno stabilnih vitalnih parametara.
- Dovezen je sa prostrelnom ranom slepoočnice, u svesnom stanju, stabilnih vitalnih parametara. Odmah po prijemu, u jedinicu intenzivne nege, pacijent je prosleđen na hitnu dijagnostiku i skener glave. Na osnovu rezultata ćemo znati težinu povrede - rekao je Zogi. Kako prenose mediji, ovom incidentu prethodio je raniji konflikt.
(A1)
BONUS VIDEO: "Novosti" u Hajdukovu kod Subotice posle okršaja migranata
Preporučujemo
BAJA ODBIO DA PEVA ZA 100.000 EVRA Era Ojdanić oštro reagovao: "Taj je budala"
14. 09. 2023. u 18:07
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
UKRAJINA JE PALA NA KOLENA: Stigao ultimatum koji ne smeju da odbiju
LIDER poljske opozicione partije Pravo i pravda i bivši premijer Poljske Jaroslav Kačinjski poručio je da Ukrajina ne može biti primljena u Evropsku uniju dok ne odbaci politiku veličanja Stepana Bandere, Ukrajinske ustaničke armije i Organizacije ukrajinskih nacionalista.
05. 07. 2026. u 07:22
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)