DETALJI STRAVIČNE NESREĆE KOD KRUŠEVCA: Direktan sudar "dačije" i "golfa", poginuo muškarac
U TEŠKOM udesu koji se jutros oko 6.30 dogodio u selu Gornji Stepoš kod Kruševca, život je izgubio M. R. (56), nezvanično saznaju "Novosti".
Foto: Shutterstock/Ilustracija
M. R. je upravljao vozilom "dačija" kruševačke registracije, kada je došlo do direktnog sudara sa putničkim vozilom "golf", takođe sa kruševačkim registracionim oznakama.
Kako su "Novosti" ranije objavile, do udesa je došlo iz za sada neutvrđenih razloga, a povređene su i tri osobe, vozač drugog vozila i dvoje putnika, koji su zadobili povrede grudnog koša i kuka.
BONUS VIDEO: SNIMAK FILMSKE POTERE U ZEMUNU - Muškarac sa poternice bežao od policije, čuvari reda mu pucali u gume
Preporučujemo
STRAŠNE SCENE NA PANČEVAČKOM MOSTU NAKON NESREĆE: Delovi vozila vise sa mosta, saobraćaj i dalje blokiran (FOTO/VIDEO)
23. 05. 2022. u 19:57 >> 20:11
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)