"BILA JE SAMO U DONJEM VEŠU": Polugola žena napala prolaznicu u Beogradu

POLICIJA i Hitna pomoć morali su danas da intervenišu u Sarajevskoj ulici u Beogradu, nakon što je jedna žena fizički napala drugu.

БИЛА ЈЕ САМО У ДОЊЕМ ВЕШУ: Полугола жена напала пролазницу у Београду

Foto: Tanjug

Kako se saznaje, polugola žena je napala prolaznicu i zadala joj udarce u predelu glave. Sve se odigralo oko 17 časova.

Kako je rekao očevidac ovog događaja, napadnuta gospođa nikad pre nije videla ženu koja ju je napala.

- Polugola žena je udarila po glavi drugu ženu, bila je samo u donjem vešu, a policija i Hitna su odmah stigli i odvezli je - rekao je očevidac ovog događaja u Sarajevskoj ulici za medije.

(Telegraf)

BONUS VIDEO:

KOMŠIJE U ŠOKU POSLE UBISTVA U MLADENOVCU: Dušan bio izvanredan čovek i sjajan majstor

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.

29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

Kako je Kalenić pijaca izabrana među najlepše na svetu?