ZA 24 SATA PREGLEDANO 6.200 OSOBA: Rekordan broj pregleda u kovid ambulantama u Beogradu

Biljana Ristivojević

26. 11. 2020. u 15:52

U KOVID ambulantama u Beogradu u poslednja 24 sata bilo je 6.200 pregleda, što je najveći broj pregleda od početka epidemije virusa korona, rečeno je u Ministarstvu zdravlja.

ЗА 24 САТА ПРЕГЛЕДАНО 6.200 ОСОБА: Рекордан број прегледа у ковид амбулантама у Београду

Foto: Z.Jovanović

Od 6.200 pregleda, nešto više od polovine, čak 3.553 su bili prvi pregledi.

Tokom noći bilo je 190 pregleda.

U kovid ambulanti u Domu zdravlja Stari grad danas do 12 sati bilo je 99 pregleda, rekla je v.d. direktora te zdravstvene ustanove Vesna Janjušević.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

MEČ SEZONE U GRACU: Pobeda vodi Zvezdu u nokaut fazu Lige Evrope!