RADOVI "VODOVODA" NA VRAČARU: Obnavljaju mrežu u Molerovoj

Snježana Vidačković

01. 09. 2022. u 14:29

EKIPE JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija" nastavljaju rekonstrukciju mreže u Molerovoj ulici na Vračaru, a juče su počeli radovi u zoni sa Njegoševom ulicom, kao i na delu od Krunske do Hadži Đerine.

РАДОВИ ВОДОВОДА НА ВРАЧАРУ: Обнављају мрежу у Молеровој

B.G.

Saobraćaj će biti delimično obustavljen na delu gde su majstori. Sa završetkom ovih radova, biće završeni svi predviđeni radovi u sklopu rekonstrukcije za blok ulica Koče Kapetana i Molerove na Vračaru.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

ČUDO IZ NORVEŠKE NE STAJE: Žuta horda se ne plaši nikoga, sledeća meta je lisabonski Sporting