ČEKAJU JE GRABULJE: Ambasadorku Šan Meklaud čeka puno posla u bašti
TOKOM radnog dela godine ambasadorka Velike Britanije Šan Meklaud bavi se diplomatijom, a dok je na odmoru baštovanstvom.
Foto Tviter
Ona je na svom tviter-profilu objavila fotografije svog olistalog dvorišta, kome, iako je divno, treba doterivanja.
- Dome, slatki dome. Čini se da me ovde čeka dosta posla - napisala je ambasadorka, uz emotikone baštovana sa vilama i grabuljama.
Inače, Meklaudova je poznata po tome da obožava prirodu, pa je u Srbiji čest gost po nacionalnim parkovima i šumama kojima šeta i vozi bicikl.
Preporučujemo
TRUBAČI I PROJA: Đorđe Milićević bio gost manifestacije "Kosidba na Rajcu"
21. 07. 2021. u 14:44
SRBIJA NA URALU: Nenad Popovićgost “Srpske taverne” u Jekaterinburgu
19. 07. 2021. u 14:44
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (1)