AKCIJA NIŠKIH IZVIĐAČA: Šetnjom obeležavaju svetski Dan planete Zemlje
ODRED izviđača “Josif Pančić” iz Niša, 24. godinu zaredom organizuje promotivno-ekološku šetnju ”Stazama akademika Josifa Panćića, a ove šetnjom u Gornjem Barbešu obeležiće Dan planete Zemlje od 21. do 23. aprila
FOTO: OI Josif Pančić
Oko 150 izviđača iz Niša, Sremske Mitrovice, Šapca, Obrenovca, Bele Palanke, Svrljiga, ali i izviđači iz Bosne i Hercegovine prošetaće 13km kružnom stazom od Gornjeg Barbeša preko Vilandrice i Seličevice nazad do Gornjeg Barbeša i ukazati na značaj očuvanja prirode.
- Povodom obeležavanja svetkog dana planete Zemlje, u subotu 22. aprila svi zainteresovani građani moći će da se pridruže izviđačkoj šetnji, a okupljanje učesnika je kod škole OŠ ”Vitko i Sveta” u Gornjem Barbešu u 9:30 časova-kažu organizatori.
Preporučujemo
DOPRINOS OČUVANjU ŽIVOTNE SREDINE : Preduzetničke ideje novosadskih srednjoškolaca
19. 04. 2023. u 17:55
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)