HUMANITARNI KONCERT U POŽAREVCU: Za lečenje Milice sakupljeno 76.330 dinara
NA humanitarnom koncertu kulturno-umetničkih društava „Za Milicu“, održanom u Požarevcu za lečenje gimnazijalke Milice Radenković (15) sakupljeno je 76.330 dinara.
Foto: Fondacija „Budi human“
Prethodno je u Požarevcu održan i humanitarni rukometni turnir „Svi za Milicu“, i tada su građani donirali 63.870 dinara.
Milici je novac neophodan za lečenje posledica spine bifide, težeg oblika deformiteta kičmenog stuba, koji joj je utvrđen odmah po rođenju. Za to je neophodno obezbediti 7,7 miliona dinara, zbog čega se već duže vreme u Požarevcu odvijaju humanitarne akcije.
Novčanu pomoć građani mogu uputiti i slanjem SMS poruke, a brojevi računa nalaze se na sajtu fondacije „Budi human“.
Foto: Fondacija „Budi human“
Preporučujemo
HUMANITARNA AKCIJA: Za majku dvoje dece jedini spas za ozdravljenje u klinici u Beču
13. 09. 2021. u 09:45
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)