CRVENA ZVEZDA IZVUKLA VAŠAŠ: U osmini finala Evrokupa vaterpolisti Partizana sa Panioniosom, a Šapca sa Barselonom
ŽREB za osminu finala Evrokupa nije mazio naše vaterpolo klubove. Čini se da je najtežeg protivnika izvukla Crvena zvezda koja će se za prolaz u četvrtfinale boriti sa Vašašem, čije su uzdanice Branislav Mitrović i Sava Ranđelović, a trener Slobodan Nikić. Prva utakmica je u Budimpešti 30. novembra, a revanš 14. decembra u Beogradu.
FOTO: M. Vukadinović
Nimalo lak posao ne očekuje ni Partizan, koji će se sastati sa grčkim Panioniosom. Prvi meč je u Beogradu. Veliki izazov je i pred igračima Šapca, koji će se sastati sa Barselonom. Prvi meč je u Šapcu.
Ostali parovi osminefinala: Noisi la Sek (Gogov, trener Ćirić) - Trst, Steaua - Oradea (Asanović), Honved - Solnok, Savona - Ortiđa (Velkić), Primorac - Turkoan.
Prvi mečevi su 30. novembra, revanši 14. decembra.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ZVEZDA ODLIČNO PROŠLA NA ŽREBU! Evo sa kim će igrati u drugom kolu kvalifikacija za LŠ
PROTIVNIK srpskom šampionu biće pobednik meča Larn - Tre Fiori.
17. 06. 2026. u 12:12
ČUDO NA MUNDIJALU! Španiji nije pomogao ni Lamin Jamal, kiks protiv Zelenortskih Ostrva!
Zelenortska Ostrva uspela su da odigraju nerešeno protiv Španije (0:0) i prirede ogromno iznenađenje u prvom kolu grupe H.
15. 06. 2026. u 19:56 >> 15:48
UKRAJINA - ZEMLjA KOJA NESTAJE: Strašno - objavljeno koliko sada imaju stanovnika! Ruske procene crne, zapadne ništa "svetlije"
UKRAJINA se trenutno suočava sa onim što demografi nazivaju "demografskom katastrofom".
15. 06. 2026. u 22:12
Komentari (0)