MNOGO SU BRZI: Luis Hamilton upozorio čelnike Mercedesa zbog Red bula

LUIS Hamilton je zabrinut. Aktuelni svetski prvak u Formuli 1 zatražio je od čelnika Mercedesa da pobošaju njegov bolid, jer je, po menju, Red bul brži, zbog čega Maks Ferstapen vodi u generalnom plasmanu.

МНОГО СУ БРЗИ: Луис Хамилтон упозорио челнике Мерцедеса због Ред була

FOTO: Tanjug/ AP

- Red bul je bio veoma brz na VN Holandije. Mislim da je to bila najveća brzina ove godine. Nadogradili su bolid i sada moramo i mi da reagujem, da unesemo nešto novo u mašinu, kako bismo se takmičili sa njima - upozorava Hamilton.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

IMALA SAM 43 KILOGRAMA, BILA NA IVICI ANOREKSIJE: Milena Ćeranić prošla pakao - Modrice su bile svuda