''IDEM DA POGINEM!'' Marica Perišić nakon poraza od najbolje džudistkinje sveta
Marica Perišić nije uspela da se plasirala u polufinale Olimpijskih igara u Parizu. Naša džudistkinja poražena je od Kriste Deguči iz Kanade sa 1:0, zlatnim poenom.
FOTO: AP/Tanjug
- Žao mi jer sam bila jako blizu, vodila sam i uhvatila me je bukvalno na milisekund na zameni nogu, žao mi je zbog toga jer osećam da sam je lomila. Sad čekam repasaž, Francuskinja ili Japanka, idem da poginem, svejedno mi je koja će mi biti rivalka.
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
Preporučujemo
ŠTA URADI MARICA!? Furiozan start srpske džudistkinje na Olimpijskim igrama
29. 07. 2024. u 10:15
BRAVO, NATALIJA! Šadrina u četvrtfinalu Olimpijskih igara
29. 07. 2024. u 11:38
PRVA MEDALjA ZA SRBIJU! Fenomenalan rezultat za Mikeca i Arunovićevu!
29. 07. 2024. u 09:50
SPEKTAKL! EL KLASIKO ZA TROFEJ! Barsa silovita, Real ranjiv – ko diže Superkup u Džedi?
BARSELONA i Real Madrid sastaju se u finalu Superkupa Španije u nedelju uveče (20.00), u novom izdanju El Klasika koji direktno odlučuje o trofeju kao i prošle godine kada je ubedljivo slavila Barsa (5:2).
11. 01. 2026. u 07:30
SKRIVENA PRETNjA IZ VOJNE BAZE: Tajni grad veličine 100 Moskvi na Grenlandu - duboko ispod ledenog pokrivača
NAUČNICI upozoravaju na ozbiljan ekološki rizik od napuštene američke vojne baze Kamp Senčuri, poznate kao „grad pod ledom“, koju je slučajno ponovo otkrio NASA-in radar 2024. godine duboko ispod ledenog pokrivača Grenlanda.
10. 01. 2026. u 15:43
Komentari (0)