CEDEVITA OLIMPIJA ANGAŽOVALA CENTRA: Slovenački košarkaš se vratio u ABA ligu
SLOVENAČKI košarkaš Alen Omić novi je igrač Cedevita Olimpije, saopštio je danas klub iz Ljubljane.
FOTO: N. Paraušić
Ovaj 29-godišnjak je od letos bio bez kluba, a pre dolaska u tim Jurice Golemca igrao je za francuski Burž, gde je prošle sezone prosečno beležio 11,4 poena i devet skokova.
Omić je u karijeri igrao za Efes, Malagu, Hapoel Jerusalim, Crvenu zvezdu, Budućnost, Olimpiju Milano i Huventud.
Podsetimo, Cedevita Olimpija posle devet kola u ABA ligi ima učinak 5-4.
BONUS VIDEO: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce do najboljeg košarkaša na svetu
EVROLIGA: Zvezda do bitne pobede, Panatinaikosu veliki derbi...
ZA danas vam je naša redakcija spremila nekoliko zanimljivih predloga iz Evrolige.
06. 03. 2026. u 12:44 >> 12:44
ZAPAD U NEVERICI, TRAMP U ŠOKU! Evo šta su Turci upravo uradili zbog napada Amerikanaca i Izraela na Iran
Nakon što su Sjedinjene Američke Države i Izrael ivršili napad na Iran, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze, desila se jedna potpuno nesvakidašnja stvar.
06. 03. 2026. u 12:52
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)