PARTIZAN LAKO SA TELEOPTIKOM: Crno-beli brojali do šest, pogodio i Bajbek

24. 02. 2021. u 17:54

FUDBALERI Partizana pobedili su Teleoptik sa 6:0 u prijateljskoj utakmici, a strelac jednog od šest pogodaka bio je i Žan-Kristof Bajbek.

ПАРТИЗАН ЛАКО СА ТЕЛЕОПТИКОМ: Црно-бели бројали до шест, погодио и Бајбек

Bori se Francuz za ulazak u prvu postavu Partizana. Ne da mu se da se nađe u startnih 11. Prvo ga je mučila povreda, a onda i dobra forma Filipa Holendera.

Stanojević je ovu utakmicu iskoristio da pruži priliku igračima sa manjom minutažom kako bi pokušali da se izbore za nastupe u prvenstvu.

Partizan je počeo meč u sastavu: Popović – Bojat, Ostojić, Banjak, Živković – Terzić, Pavlović, Smiljanić, Stevanović – Bajbek, Štulić. A u drugom poluvremenu su u igru ušli Purić, Đorđević, Grković, Lakčević, Vlahović, Baždar i Milovanović.

Crno-beli za vikend nastavljaju takmičenje u Superligi Srbije, a klub iz Humske gostuje Inđiji.