ČUKARIČKI POTVRDIO SJAJNU FORMU: "Brđanima" četiri minuta dovoljna da sruše Zlatibor

Č. V.

20. 02. 2021. u 16:30

FUDBALERI Čukaričkog pobedili su Zlatibor na svom terenu u sa 2:0 u prvoj utakmici 23. kola Superlige Srbije.

ЧУКАРИЧКИ ПОТВРДИО СЈАЈНУ ФОРМУ: Брђанима четири минута довољна да сруше Златибор

"Brđanima" je bilo dovoljno četiri minuta da reše pitanje pobednika. Nakon što nije bilo golova posle prvog poluvremena, drugi deo susreta je doneo mnogo više uzbuđenja.

Izabranici Dušana Đorđevića opravdali su ulogu favorita i upisali novi trijumf u prvenstvu Srbije.

Prvi gol je u 53. minutu postigao Stefan Šapić, da bi četiri minuta kasnije konačan rezultat postavio Veljko Birmančević.

Znalački je Čukarički do kraja meča čuvao stečenu prednost. Klub sa Banovog brda igra sjajno u prolećnoj polusezoni, pošto mu je ovo treća pobeda na četiri meča. Ovaj tim je remizirao samo protiv Vojvodine (3:3).

Čuka je ostala na četvrtom mestu na tabeli sa 45 bodova, dok je Zlatibor 19. sa 17 bodova.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

RUS, OLIMPIJSKI ŠAMPION, ŠOKIRAO SVET: Ovim potezom sludeo one koji dele sankcije Rusima

RUSIJA i Ukrajina su i dalje izvori najvažnijih vesti na svetu, zbivanja iz tih država se prate iz minuta u minut, uživo, ali postoje i prateći događaji do kojih su dovela vojna dejstva, a koji privlače ogromnu pažnju svetske javnosti. Sport je jedan od segmenata života na koje je rat takođe uticao, a predstojeće Olimpijske igre - Pariz 2024, posebno su zanimljive ovih dana, zbog "ruske situacije".

24. 04. 2024. u 13:44