SUPERLIGA SRBIJE: Ubedljivi Čuka i Voždovac, Rad pao na Banjici

31. 10. 2020. u 17:41

ZAVRŠENE su tri utakmice LingLong Super lige Srbije u fudbalu. Čukarički je ostvario ubedljivu pobedu nad Novim Pazarom od 4:0, Voždovac je slavio protiv TSC 2:0, a istim rezultatom Zlatibor je savladao ekipu Rada na Banjici.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Убедљиви Чука и Вождовац, Рад пао на Бањици

Golove za Čukarički postigli su Šapić u 27, Asmir KAjević u 48. i 54, a konačnh 4:0 postavio je Birmančević u 77. minutu.

Jovan Nišić je krajem prvog poluvremena doneo prednost Voždovcu iz jedanaesterca, a konačan rezultat postavio je Stojisavljević.

Petronijević je u 13. minutu utaakmice na Banjici najavio trijumf gostiju, a Đakovac u 76. minutu postavio konačan rezultat.

U toku je susret Partizana i Mačve, u kome crno-beli jure prvi trijumf posle tri meča iz kojih su izvukli dva remija i poraz, ali će im posao biti otežan zbog izostanka golmana Stojkovića i napadača Bajbeka.