"ORLOVI" BLEDI PROTIV TURSKE: Zreli su za remont
07. 09. 2020. u 22:00
TANKO je ovo. Nemamo igru. Bilo je mnogo loše. Ne možemo gol da damo. Ćuti, dobro je... izvukosmo se.
Povezane vesti
MIHA JE NAJVEĆI POBEDNIK: Srpski trener savladao još jednog opasnog protivnika i vraća se treninzima
SRPSKI trener Siniša Mihajlović je pokazao da je veliki borac.
07. 09. 2020. u 19:11
Najnovije iz rubrike
KONAČNO JE USPEO: Davidovič Fokina iz šestog pokušaja osvojio prvu titulu u karijeri
POKUŠAVAO je i konačno je uspeo! Alehandro Davidovič Fokina je osvojio prvu titulu u karijeri i to posle šestog finala. On je u meču za trofej pobedio Itana Kvina sa 7:6(4), 6:3.
27. 06. 2026. u 22:31
ŠPANAC NAJBRŽI U HOLANDIJI: Raul Fernandez pobedio u spring trci u Moto GP šampionatu
VOZAČ Trekhausa Raul Fernandez pobednik je sprint trke koja se ove subote vozila u okviru Velike nagrade Holandije u Moto GP šampionatu.
27. 06. 2026. u 22:11
uživoPRENOS, HRVATSKA - GANA: Biti ili ne biti za "vatrene" na Mundijalu 2026
HRVATSKA igra najvažniju utakmicu na Svetskom prvenstvu. Duel sa Ganom je bili ili ne biti za "vatrene" kad je u pitanju nastavak takmičenja. Ovaj meč 3. kola grupe L možete pratiti u prenosu uživo na portalu "Novosti".
27. 06. 2026. u 22:00
NIKOLA JOKIĆ DRŽAO ČAS KOŠARKE: Srbija ubedljiva protiv Češke!
SRBIJA se priprema za julski prozor kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. "Orlovi" su odigrali meč "zatvorenog" tipa i pobedili Češku sa 90:76 (26:25, 25:17, 22:16, 17:18) u dvorani "Aleksandar Nikolić".
27. 06. 2026. u 21:35
NOKAUT NA STARTU: Mladi vaterpolisti Srbije izgbili od Mađarske na Svetskom prvenstvu
LEKCIJA na startu. Vaterpolisti su u prvom kolu grupe B SP do 18 godina u portugalskom Rio Majoru izgubili od branioca titule, Mađarske – (0:4, 4:5, 2:5,).
27. 06. 2026. u 21:26
Ilija
07.09.2020. 23:04
Pa po koji put cu da ponovim,da je Muslin,na pitanje o Sergeji Milinkovicu Svic,nije pozvan u Reprezentaciju,nije decko dorastao i ne moze on da igra.Normalno Muslin je dobio Otkaz pred sam pocetak Sampionata,i gle Cuda Doticni se jos Ljuti sto nije dorastao za posao koji bi trebao da obavlja.Gde zivimo,ko si ti.
boki
08.09.2020. 03:05
Otkud tskva nemic fudbalera neznsju kuda ce sa loptom cesto vracsju natrag i golmsnu nema zara bornbe trcsnja .Dali bojkotuju igru nema opravdsnja .Igraci iz strsnih klubova nepruzaju nista svaku utskmicu novi tim sramota da neki fyfbsleri nose dres drzavnim grbom
Ril
08.09.2020. 08:16
@boki - Ponovo idi u prvi razred da naucis da pises.
sasa
08.09.2020. 07:16
Ne pamtim na kojoj smo to utakmici odigrali dobro, to je antipropaganda fudbala i sramota kako se igra, nema žara i želje, samo da prođe 90 minuta pa ajd zdravo.
Nenad
08.09.2020. 08:05
Trebamo da igramo 4-4-2 sa Mitrovicem i Jovicem u spicu.. Ja ne znam sta ovi selektori zamisljaju, ali sta god da je, nemaju pameti.. Sredinu terena nemamo, ne bi je imali ni sa 6njih u veznom redu.. Svi igraju u velikim klubovima a kada se sastave ne znaju gde udaraju.. To mi govori sve, ostalo je suvisno