IZ VOJVODINE U DALEKI JAPAN: Romanić zvanično napustio Vošu
Srpski fudbaler Lazar Romanić novi je igrač Kavasakija, saopštio je danas klub iz Japana.
FOTO: FK Vojvodina
Romanić (27) u Kavasaki dolazi iz Vojvodine, za koju je tokom 2025. godine odigrao 20 utakmica i zabeležio pet golova i pet asistencija.
Srpski fudbaler je prošao omladinsku školu Crvene zvezde, a tokom karijere igrao je i za OFK Beograd, Borac Čačak, Lamiju i Železničar iz Pančeva.
Kavasaki se nalazi na sedmom mestu na tabeli japanskog prvenstva sa 38 bodova, osam manje od vodećeg Kobea.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
SUZE KOJE SU OBIŠLE PLANETU Son Hjung-Min doneo odluku koja je šokirala sve(t) (FOTO)
02. 08. 2025. u 10:22
NjEGOVOJ AGONIJI NEMA KRAJA: Cicipas najnovijom objavom zabrinuo sve
02. 08. 2025. u 09:37 >> 09:37
EVROLIGA: Partizan bolji od Valensije, Panter "ruši" Zvezdu...
ZA danas vam je naša redakcija spremila nekoliko zanimljivih predloga iz Evrolige.
27. 03. 2026. u 10:30
SKANDAL: UEFA zabranila pravoslavlje, a satanizam je dozvoljen!
Najnovije vesti iz sveta sporta, tačnije fudbala, vezane su za FK Crvena zvezda, ali je i cela Srbija, pa i celo pravosavlje pogođeno odlukom evropske kuće fudbala, UEFA.
27. 03. 2026. u 15:15
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)