POBEDE FAVORITA: Dortmmund i Lajpcig sigurni

02. 03. 2024. u 17:53

Odigrano je pet utakmica 24. kola Bundeslige, a svi favoriti su ubeležili pobede.

ПОБЕДЕ ФАВОРИТА: Дортммунд и Лајпциг сигурни

Ekipa Borusije iz Dortmunda savladali su Union Berlin rezultatom 2:0 golovima Karima Ademija u 41. i Jana Matsena u 90. minutu.

Lajpcig je bio ubedljiv protiv ekipe Bohuma rezultatom 4:1, posle preokreta. Golove su postigli Maksimilijan Vitek za Bohum u 7. minutu, a potom za Lajpcig Dani Olmo u 30. minutu, da bi u drugom poluvremenu se upisali i Openda i Polsen uz auto gol Ordetsa.

Auzburg je sa šest datih golova bio najubeljiviji protiv Darmštata, od kojih je pet postigao u prvom poluvremnu. Pobedu je ubeležio i Frankfurt protiv Hajednhajma 2:1.

Jedini remi viđen je između ekipa Majnca i Borusije iz Mehengladbaha 1:1.

Na tabeli idalje vodi Leverkuzen sa 61. bodom, dok je sledeći Bajern sa 54 ali i utakmicom više.

BONUS VIDEO: Zbog ovoga je dosuđen penal za Crvenu zvezdu protiv TSC-a