VLAHOVIĆ NASTAVIO DA REŠETA: Srbin doneo bod Juventusu protiv Bolonje (VIDEO)

Č. V.

16. 04. 2022. u 20:49

NASTAVLjA Dušan Vlahović da rešeta mreže u Seriji A. Srpski napadač je doneo bod Juventusu protiv Bolonje (1:1) u 33. kolu.

ВЛАХОВИЋ НАСТАВИО ДА РЕШЕТА: Србин донео бод Јувентусу против Болоње (ВИДЕО)

Svi su na stadionu već videli kako gosti nose tri boda kući, ali strelac 23 prvenstvena gola je u petom minutu nadoknade udarcem glavom pogodio mrežu rivala.

Juventus nije uspeo da materijalizuje brojčanu prednost na terenu, pošto je Bolonja od 84. minuta igrala sa dva igrača manje zbog crvenih kartona koja su dobili Sumaro i Medel.

Ipak, Vlahović je uspeo da spase "staru damu" poraza. Gosti na kraju nisu sačuvali vođstvo do kojeg su došli u 52. minutu preko Marka Arnautovića.

Klub iz Torina posle ovog meča ima 63 boda i nalazi se na četvrom mestu na tabeli, dok je Bolonja 13. sa 38 bodova.

BONUS VIDEO: MILIJARDE U IGRI: Srbin među deset najvrednijih fudbalera na svetu