"DEPORTOVAĆU HARIJA AKO JE LAGAO" Tramp: Vojvoda od Saseksa neće dobiti specijalne privilegije
BIVŠI predsednik Donald Tramp sugerisao je da bi mogao da deportuje britanskog princa Harija iz SAD u slučaju da bude reizabran u novembru, a dokaže se da je Hari na aplikaciji za vizu lagao o upotrebi narkotika.
FOTO: Tanjug/AP
Republikanski predsednički kandidat je u intervjuu za "GB njuz" rekao da vojvoda od Saseksa "neće dobiti specijalne privilegije" ukoliko je falsifikovao dokumenta.
Svako ko podnosi zahtev za vizu za život i rad u Americi mora da odgovori sa 'da' ili 'ne' na pitanje: 'Da li ste ikada bili narkoman ili zavisnik?'
Hari je u svojoj autobiografiji "Rezerva" ("Spare") priznao da je konzumirao drogu, što bi po zakonu SAD obično predstavljalo osnovu za odbijanje zahteva za vizu, piše Dejli mejl.
Hari je u knjizi tvrdio da je koristio kokain, psihodelične pečurke i marihuanu, za koju je istakao da mu je pomogla da se nosi sa smrću majke, princeze Dajane.
Bivši predsednik je ranije rekao da "ne bi zaštitio" Harija jer je "izdao kraljicu (Elizabetu II)".
Tramp je takođe napomenuo da će, ako pobedi na izborima u novembru, Hari biti prepušten sam sebi.
Vojvoda od Saseksa i njegova supruga Megan žive u Kaliforniji sa dvoje dece, otkako su napustili kraljevsku porodicu 2020. godine.
BONUS VIDEO: DR NOVOSTI: Kako biti emocionalno inteligentniji?
Preporučujemo
"TREBA DA SE STIDE" Tramp: Jevreji koji glasaju za demokrate mrze Izrael
19. 03. 2024. u 09:01
AMERIČKI OBAVEŠTAJCI U STRAHU: Ono što ih brine još više će izazvati glavobolju u Kijevu
18. 03. 2024. u 21:32
MIR VEĆ U MARTU, UKRAJINA IDE NA IZBORE I REFERENDUM? Rojters ekskluzivno objavio detalje mirovnog sporazuma, ali jedna stvar koči sve
AMERIČKI i ukrajinski pregovarači razgovarali su o ambicioznom cilju da Rusija i Ukrajina postignu mirovni sporazum do marta, iako je taj rok verovatno nerealan zbog nedostatka dogovora o ključnom pitanju teritorije, prema rečima tri izvora upoznata sa razgovorima, ekskluzivno je objavio Rojters.
06. 02. 2026. u 22:55
"PRIŠTINSKA ADMINISTRACIJA UBRZANO ČISTI POKRAJINU OD SRBA" Hitno se oglasilo rusko Ministarstvo spoljnih poslova - "To je licemerno!"
KORISTEĆI uspeh na nedavnim parlementarnim izborima, prištinska administracija forsira čišćenje pokrajine od srpskog stanovništva, saopšteno je iz Ministarstva spoljnih poslova Rusije.
04. 02. 2026. u 13:32
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)