PUTIN O NUKLEARNOM ORUŽJU: Upotrebićemo ga - ako bude trebalo da zaštitimo naš suverenitet

Предраг Стојковић
Predrag Stojković

17. 06. 2022. u 19:08

RUSIJA nikome ne preti nuklearnim oružjem. Svi treba da znaju da ga imamo i da ćemo ga primeniti ako bude potrebno da zaštitimo naš suverenitet, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin na plenarnoj sednici Međunarodnog ekonomskog foruma u Sankt Peterburgu.

ПУТИН О НУКЛЕАРНОМ ОРУЖЈУ: Употребићемо га - ако буде требало да заштитимо наш суверенитет

Foto AP

On je dodao da garanti ruske bezbednosti mogu biti samo vojska i mornarica.

-Čujemo ovakve prazne priče. Odakle one potiču? Iz njihovih sopstvenih izjava, čim neki neodgovorni političar kaže neku glupost, neki drugi koji je visokopozicioniran u Ministarstvu inostranih poslova, raspriča se na tu temu. A, šta mi treba da radimo – da ćutimo? Mi odgovaramo na relevantan način. Čim odgovorimo, oni se uhvate za to i kažu kako Rusija preti. Mi ničim ne pretimo, ali svi treba da znaju da imamo i da ćemo primeniti nuklearno oružje, ako to bude potrebno u cilju zaštite našeg suvereniteta, rekao je Putin.

RUSIJA TESTIRALA S-500! Pogledajte snimak - PVO sistem oborio balističku raketu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

GAVRILOVA MAJKA I MOJ PRADEDA...: Princip PREDAK našeg poznatog pevača (FOTO)