ORBAN U NOVOJ AKCIJI PROTIV MIGRANATA: Traži formiranje širokog fronta evropskih partija
MAĐARSKI premijer Viktor Orban je poručio danas da mora biti formirana velika i jaka antimigraciona i proporodična evropska partijska alijansa.
Viktor Orban / Foto AP
- U ovom trenutku su antiimigracione i proporodične stranke manjina u Evropi - izjavio je Orban, a prenosi mađarska agencija MTI.
Mađarski premijer naglašava da je Evropljanima - bilo Francuzima, Nemcima ili Mađarima - potreban glas u narednim decenijama protiv transformacije Evrope u "imigrantski kontinent".
- Ne želimo da budemo alternative, mi želimo da budemo pobednici. Želimo da utičemo, pa čak i da odredimo politike Brisela. Naš cilj je da stvorimo najveću političku silu u Evropi - poručio je Orban.
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (1)