"ZOVITE POLICIJU, ZABILA SAM MUŽU SEKIRU U GLAVU" Žena uletela u ambulantu kod Leskovca, lekari u šoku

Марија Стевановић
Marija Stevanović

23. 03. 2024. u 14:15

PETESETOGODIŠNjA žena ušla je danas oko 12.20 u zdravstenu ambulantu u Pečenjevcu nadomak Leskovca i zatražila od lekara da pozovu policiju jer je rano jutros u porodičnoj kući suprugu zabila sekiru u glavu dok je on spavao.

ЗОВИТЕ ПОЛИЦИЈУ, ЗАБИЛА САМ МУЖУ СЕКИРУ У ГЛАВУ Жена улетела у амбуланту код Лесковца, лекари у шоку

foto: I.Mitić

Kako javljaju zdravstveni radnici iz ove ambulante, u pitanju je žena iz obližnjeg sela Šarlince.

"Bila je bosa i blatnjava, izmorena i u šoku, sa flašom vode u rukama. Samo je rekla: Molim vas, zovite policiju, zabila sam mužu sekiru u glavu. Ne mogu više, morala sam da spasem sve. Tridesettri godine me maltretira i celu porodicu", prenose nam vidno potreseni zdravstveni radnici iz ove ambulante.

Dodaju da im je žena ispričala kako od 8 sati izjutra baulja kroz šume i da je pešaka došla do Pečenjevca.

Nezvanično se saznaje da je žena privedena na saslušanje i da trenutno daje izjavu u leskovačkoj policiji.

Njen suprug nije podlegao povredama, živ je, i zbrinut je u Opštoj bolnici Leskovac sa teškim telesnim povredama.

(Kurir)

BONUS VIDEO:

PRVO OBRAĆANjE PUTINA NAKON MASAKRA U MOSKVI: Platiće svako ko stoji iza terorista

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

ČUDO IZ NORVEŠKE NE STAJE: Žuta horda se ne plaši nikoga, sledeća meta je lisabonski Sporting